Menu
Корзина

Рушник Весільний (Святковий)

Виготовляємо виріб на  замовлення за вашими індивідуальними розмірами.

Для цього оформіть замовлення на сайті  з доставкою Новою поштою  –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує.

   Весільний рушник – є одним із основних елементів традиційного українського весілля. На нього стають молоді під час урочистої весільної церемонії або вінчання. Він являє символ білої хмари, що піднімає молодих до небес, де Господь благословляє їхній шлюб.

   Цей рушник вважається головним, саме він визначає подальшу долю майбутньої сім'ї. В основі – рослинний орнамент на суцільному білому полотні, що означає єдність, гармонію духовного та матеріального світу та могутній взаємозв’язок між парою.

   Біла тканина – символ чистого подружнього життя, відкритого і нічим не заплямованого. Білий колір – це колір Бога-Батька, Сонячного Світла, Білий Світ, чистота духовність.

   Вишивається весільний рушник червоними нитками. Червоний колір символізує Життя, енергію Творення, велич, здоров’я. Поєднання червоного і білого – то найвищий рівень торжества і життєвого успіху.

   Головний елемент малюнка – Дерево Життя, Дерево Щастя, або ще одна назва – Райське Дерево. Воно є основою Світотворення, могутнім символом утвердження життя роду.

  Весільний рушник особливий тим, що його символіка спрямована на утвердження щасливої долі подружжя, а відтак – щасливої родини. А головне - він стає оберегом і талісманом нової сім’ї.

Хочете запрограмувати свій шлюб на щастя і успіх — поставтеся уважно до головного оберегу вашої майбутньої сім’ї.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук