Menu
Корзина

Рушник Ручник

Виготовляємо виріб на  замовлення за вашими індивідуальними розмірами.

Для цього оформіть замовлення на сайті  з доставкою Новою поштою  –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує.

   Весільний рушник - магічний. Вишиті на ньому візерунки та орнаменти не лише тішать око, їх можна читати. Усі слова зашифровані у символах узорів. І від того, що та як на рушнику вишито, може залежати майбутня доля молодят. Це можна порівняти із програмуванням.

   "Ручник" має магічно-сакральну дію та вагоме значення для подальшої долі подружжя. Пов’язавши руки ще під час заручин, утворюється повноцінна пара, хоча ні наречений, ні наречена ще не давали обітниць до шлюбу. Поєднуючи долоні закоханих, "Ручник" символізує міцність взаємного кохання та духовне єднання. Він об'єднує долі молодих, створює сімейне щастя. А головне - він стає реліквією – Оберегом.

   Біла тканина – символ чистого подружнього життя, відкритого і нічим не заплямованого. Білий колір – це колір Бога-Батька, Сонячного Світла, Білий Світ, чистота духовність.

   Вишивається весільний рушник червоними нитками. Червоний колір символізує Життя, енергію Творення, велич, здоров’я. Поєднання червоного і білого – то найвищий рівень торжества і життєвого успіху.

   Хочете запрограмувати свій шлюб на щастя і успіх — поставтеся уважно до головного оберегу вашої майбутньої сім’ї.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук