Menu
Корзина

Рушник Божник

Виготовляємо виріб на  замовлення за вашими індивідуальними розмірами.

Для цього оформіть замовлення на сайті  з доставкою Новою поштою  –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує.

   Весільний рушник - магічний. Вишиті на ньому візерунки та орнаменти не лише тішать око, їх можна читати. Усі слова зашифровані у символах узорів. І від того, що та як на рушнику вишито, може залежати майбутня доля молодят. Це можна порівняти із програмуванням.

   За прадавніми традиціями ікони прикрашають "Благословенним рушником", тому що їх не варто брати оголеними долонями. Рослинна символіка "Божника", або "Батьківського рушника", постає символом чистоти і непорочності, а насичення червоною гамою означає кохання. "Божник" наповнений радістю, яка супроводжуватиме подружжя все життя.

   Біла тканина – символ чистого подружнього життя, відкритого і нічим не заплямованого. Білий колір – це колір Бога-Батька, Сонячного Світла, Білий Світ, чистота духовність.

   Вишивається весільний рушник червоними нитками. Червоний колір символізує Життя, енергію Творення, велич, здоров’я. Поєднання червоного і білого – то найвищий рівень торжества і життєвого успіху.

   Хочете запрограмувати свій шлюб на щастя і успіх — поставтеся уважно до головного оберегу вашої майбутньої сім’ї.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук