Menu
Корзина

Спідниці

Виготовляємо виріб на  замовлення за вашими індивідуальними розмірами. Для цього оформіть замовлення на сайті  з доставкою Новою поштою  –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує. Костюм у діловому стилі має два компоненти: ділова блуза-вишиванка й спідниця, довжиною до коліна. Ткани..
7300.00грн.
Виготовляємо виріб на  замовлення за вашими індивідуальними розмірами. Для цього оформіть замовлення на сайті  з доставкою Новою поштою  –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує. Костюм "Першоцвіт" має два компоненти: блуза і широка спідниця, довжиною міді. Тканина - натуральний льо..
10300.00грн.
Тканина – розріджений натуральний льон. Костюм напівпрозорий, ніжний і еротичний. Складається з двох компонентів: спідниці й комфортної блузи (глибокий овальний виріз горловини, рукав-реглан перехоплений вузьким манжетом утворює внизу густі складки). Прозорість тканини, попри густі складки спідниці ..
11000.00грн.
Костюм складається з трьох окремих компонентів: сукня, спідниця, пелерина. Він може видозмінюватися в чотири варіанти: сукня зі спідницею, сукня самостійна, сукня з пелериною, повний костюм. Багатошаровість і комплектність – традиційна ознака українського народного строю. Льон натуральний рожевого к..
7500.00грн.
Виготовляємо замовлення за вашими індивідуальними розмірами. Оформіть замовлення на сайті  з доставкою Новою поштою  –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує. Складається з трьох компонентів: блузи, спідниці, декоративного поясу з бомбонами. Блуза прямого крою, рукав вставний, довги..
21800.00грн.
Святкова сукня молочно-білого кольору складається з двох компонентів: вузької спідниці в коліно і власне сукні, силует якої приталений, розкльошений донизу, з перепадом довжини за принципом сукні-хвіст. Завищена лінія переду сукні відкриває багато декоровану спідницю. Рукав рівний довгий, горловина ..
12300.00грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)