Menu
Корзина

Костюми

Ансамбль Пісня Ансамбль Пісня
Під замовлення
Пропонуємо індивідуальний пошив за вашими мірками. Виготовлення від 2 тижнів до 1 місяця.  ..
11500.00грн.
Ансамбль Чардаш Ансамбль Чардаш
Під замовлення
Вишивка за мотивами угорських орнаментів – вирізняє костюм «Чардаш» з усієї колекції «Горлиця». Ансамбль одягу створює сукня темно-синього кольору й жакет з рукавом три четверті.На темному тлі виразно прочитується фіолетово-бузкова гама багатої вишивки.Виріб виготовляється з натурального льону. ..
20250.00грн.
Виготовляємо виріб на  замовлення за вашими індивідуальними розмірами. Для цього оформіть замовлення на сайті  з доставкою Новою поштою  –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує. Костюм у діловому стилі має два компоненти: ділова блуза-вишиванка й спідниця, довжиною до коліна. Ткани..
7300.00грн.
І в ресторан, і на вечірку, на каву, на відпочинок в теплі краї, – скрізь буде доречним комбінезон «Перуниця».Можливість  розстебнути чи застебнути рукава дозволяє створити 2 особливі образи.Пропонуємо індивідуальний пошив за вашими мірками. Виготовлення від 2 тижнів до 1 місяця. ..
10800.00грн.
Нове бачення ділового стилю – для тих, хто цінує красу в поєднанні з комфортом.Це сучасний костюм, в який доречно вміщено дизайнером пов’язані з національною культурою декоративні елементи та орнаментальні мотиви.Жакет з ажурною вишивкою-вирізуванням на рукавах доповнить базовий гардероб, адже ..
16000.00грн.
Святковий костюм, оздоблений вишивкою у стилі козацького бароко складається з двох елементів. Жакет з руковом три четверті попереду на застібці. Подвійна спідниця – нижня частина зі шліцою, а верхня декорована рослинним орнаментом. Крій спідниці імітує плахту – святковий стегновий жіночий одяг ..
16200.00грн.
Виготовляємо виріб на  замовлення за вашими індивідуальними розмірами. Для цього оформіть замовлення на сайті  з доставкою Новою поштою  –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує. Костюм "Першоцвіт" має два компоненти: блуза і широка спідниця, довжиною міді. Тканина - натуральний льо..
10300.00грн.
Тканина – розріджений натуральний льон. Костюм напівпрозорий, ніжний і еротичний. Складається з двох компонентів: спідниці й комфортної блузи (глибокий овальний виріз горловини, рукав-реглан перехоплений вузьким манжетом утворює внизу густі складки). Прозорість тканини, попри густі складки спідниці ..
11000.00грн.
Костюм складається з трьох окремих компонентів: сукня, спідниця, пелерина. Він може видозмінюватися в чотири варіанти: сукня зі спідницею, сукня самостійна, сукня з пелериною, повний костюм. Багатошаровість і комплектність – традиційна ознака українського народного строю. Льон натуральний рожевого к..
7500.00грн.
Виготовляємо замовлення за вашими індивідуальними розмірами. Оформіть замовлення на сайті  з доставкою Новою поштою  –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує. Складається з трьох компонентів: блузи, спідниці, декоративного поясу з бомбонами. Блуза прямого крою, рукав вставний, довги..
21800.00грн.
Виготовляємо замовлення за вашими індивідуальними розмірами. Зареєструйтеся на сайті, вказуйте номер телефону –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує. Тканина – натуральний льон різної щільності та різних кольорів. Сарафан створений із щільного льону кольору шоколаду з розрізами ..
10200.00грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)