Menu
Корзина

Cукня Сонечко

Cукня Сонечко
Cукня Сонечко
Cукня Сонечко
Cукня Сонечко
Cукня Сонечко
Під замовлення
Cукня Сонечко
Cукня Сонечко
Cукня Сонечко
Cукня Сонечко
Cукня Сонечко
Cукня Сонечко
13600.00грн.
  • Stock: Під замовлення
  • Model: 390

Доступні варіанти

Виготовляємо замовлення за вашими індивідуальними розмірами.

Зареєструйтеся на сайті, вказуйте номер телефону –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує.

Силует приталений, трапецієвидний, під пояс, рукав-реглан, довгий, на манжеті середньої ширини, глибокий V-подібний виріз декольте продовжується вертикальною лінією вздовж усієї сукні, що виструнчує силует.

Розширення по низу спідниці забезпечують вставні бокові клини, що йдуть від талії. Усі конструктивні лінії, а також кайма по низу виконані в контрастному пурпуровому кольорі.

Символіка вишивки: сукня вишита за мотивами авторського рушника О. Теліженко «Сонечко». Солярні (сонячні) знаки розсіяні на плечових вставках та бокових клинах, - як сонечка по світлому небесному просторі. На їх легкому тлі акцентом виступає вишивка на рукавах та по низу сукні. В традиційному костюмі багатьох народів розкішно розшитий рукав жіночої сорочки асоціювався з крилом птаха. Саме цей фрагмент символізував одухотвореність жінки, дотик до неба. Широка вишита смуга по низу символізує єднання з життєдайною енергією землі-матері. Композиційне і смислове поєднання цих протилежностей несе в собі суть: гармонію життя.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук