Menu
Корзина

Виставковий рушник

В композиції цього твору втілена триєдність світобудови.        Нижня частина рушника: своєрідна передмова, історична основа твору. Це дошевченкова Україна, в якій «неначе люди подуріли, німі, на панщину ідуть» - колоніальна Україна в «тюрмі народів», на грані загибелі. Символічно це передано через ..
25900.00грн.
Центральна частина триптиху. На блакитному тлі – білосяйна богиня Дана – богиня Води ( Дан – „ріка” – санскрит). Її силует прочитується орнаментально   і вписується в овальну яйцеподібну форму по центру вертикального поля рушника. Він, легкий і ажурний завдяки внутрішньому наповненню мотивами квітів..
29200.00грн.
На відміну від центрального, блакитного рушника, два бокові рушники  глибокого синього кольору, на тлі якого біла вишивка прочитується ще більш урочисто і піднесено, а делікатні вкраплення жовтого, червоного та вохри, надають загальному колориту твору вишуканості та елегантності. Центральною частино..
29200.00грн.
Виготовляємо виріб на  замовлення за вашими індивідуальними розмірами. Для цього оформіть замовлення на сайті  з доставкою Новою поштою  –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує. Традиційний український рушник має в своєму полі два крила, що є об’єднання двох різнопочатків. Місія ц..
13000.00грн.
Цей рушник – ода Любові, втілена в символах. Домінантою є розкішна вишивка з рослинним орнаментом...
39000.00грн.
Рушник характерний особливо пишним могутнім Деревом Життя, що втілює головний задум автора: щоб РІД УКРАЇНСЬКИЙ був міцним і єдиним. Прадавня система знакових комбінацій в орнаментах - це не тільки аграрно-обрядова символіка наших предків, але й давня космічна грамота. У рушнику присутня символіч..
13000.00грн.
Авторський твір, у якому мовою знаків-символів утілено легенду про історію славної українки, на долю якої випало стати всесвітньо відомоюісторичною постаттю – дружиною Сулеймана Пишного, –  повноправною султаншою Золотої Порти. Її ім’я – Роксолана.  Цей рушник – відтворення її унікальної долі. Знако..
32400.00грн.
Авторський твір, у якому мовою знаків-символів утілено ідею Священного Жіночого Начала, його космічної величі. Місія Жінки - дарувати життя - це найбільша таємниця світу і водночас головна його цінність. "Жінка - істота космічна.Зоряно приходить,Утверджується в Древі родуЛюдського і цвітом і плодом...
32400.00грн.
Композиційне поле рушника умовно можна розділити на три частини відповідно до поняття триєдиності світоустрою. Центральну частину, як і годиться, займає зображення могутнього Древа життя, яке, однак, є абсолютно оригінальним і неповторним. Виростає воно із групи ромбів – одного великого з трилистом ..
39000.00грн.
Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)