Menu
Корзина

Виставковий рушник

В композиції цього твору втілена триєдність світобудови.        Нижня частина рушника: своєрідна передмова, історична основа твору. Це дошевченкова Україна, в якій «неначе люди подуріли, німі, на панщину ідуть» - колоніальна Україна в «тюрмі народів», на грані загибелі. Символічно це передано через ..
21600.00грн.
На відміну від центрального, блакитного рушника, два бокові рушники  глибокого синього кольору, на тлі якого біла вишивка прочитується ще більш урочисто і піднесено, а делікатні вкраплення жовтого, червоного та вохри, надають загальному колориту твору вишуканості та елегантності. Центральною частино..
24300.00грн.
Центральна частина триптиху. На блакитному тлі – білосяйна богиня Дана – богиня Води ( Дан – „ріка” – санскрит). Її силует прочитується орнаментально   і вписується в овальну яйцеподібну форму по центру вертикального поля рушника. Він, легкий і ажурний завдяки внутрішньому наповненню мотивами квітів..
24300.00грн.
Виготовляємо виріб на  замовлення за вашими індивідуальними розмірами. Для цього оформіть замовлення на сайті  з доставкою Новою поштою  –  менеджер бренду Telizhenko обов’язково Вам зателефонує. Традиційний український рушник має в своєму полі два крила, що є об’єднання двох різнопочатків. Місія ц..
10800.00грн.
Цей рушник – ода Любові, втілена в символах. Домінантою є розкішна вишивка з рослинним орнаментом...
32400.00грн.
Рушник характерний особливо пишним могутнім Деревом Життя, що втілює головний задум автора: щоб РІД УКРАЇНСЬКИЙ був міцним і єдиним. Прадавня система знакових комбінацій в орнаментах - це не тільки аграрно-обрядова символіка наших предків, але й давня космічна грамота. У рушнику присутня символіч..
21600.00грн.
Авторський твір, у якому мовою знаків-символів утілено легенду про історію славної українки, на долю якої випало стати всесвітньо відомоюісторичною постаттю – дружиною Сулеймана Пишного, –  повноправною султаншою Золотої Порти. Її ім’я – Роксолана.  Цей рушник – відтворення її унікальної долі. Знако..
27000.00грн.
Авторський твір, у якому мовою знаків-символів утілено ідею Священного Жіночого Начала, його космічної величі. Місія Жінки - дарувати життя - це найбільша таємниця світу і водночас головна його цінність. "Жінка - істота космічна.Зоряно приходить,Утверджується в Древі родуЛюдського і цвітом і плодом...
27000.00грн.
Композиційне поле рушника умовно можна розділити на три частини відповідно до поняття триєдиності світоустрою. Центральну частину, як і годиться, займає зображення могутнього Древа життя, яке, однак, є абсолютно оригінальним і неповторним. Виростає воно із групи ромбів – одного великого з трилистом ..
32400.00грн.
Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)