Придбати
Новини
Статті
!--
Зв’язок

«Жінки Третього Тисячоліття» (відео)

20 Січня 2016 10:19

912

Вони – обличчя сучасної України, вони – талановиті, унікальні, досягають успіхів у професійному та особистому житті, активні у громадській та благодійній діяльності. Вони – «Жінки третього тисячоліття». Восьма церемонія нагородження цієї Всеукраїнської премії відбулася у Київському Національному академічному театрі Оперети. У номінації «Рейтинг» отримала нагороду і відома талановита черкащанка, заслужений художник України, Олександра Теліженко.

Все своє життя Олександра Василівна присвятила українському народному мистецтву, зокрема, художній вишивці. Її неповторний стиль впізнають не лише в Україні, а й за її межами. Свідчення цьому – понад 30 персональних виставок, з них – 6 за кордоном. Вона є автором художньої розробки «Рушника Національної Єдності», який у 2007—2008 роках вишивала вся Україна. Її вишивки прикрашають одяг акторів і політиків, народні колективи виходять на сцену в костюмах з її орнаментами. Також Олександра Теліженко виявляє активність у громадському житті, є постійною учасницею благодійних аукціонів, кошти від яких ідуть на підтримку бійців АТО. Сьогодні її діяльність, знання та вміння творити добро гідно поціновано суспільством.

Відео з нагородження:

Цього року до глядацької зали було запрошено і особливо почесних гостей – бійців АТО. З великою гордістю Олександра Василівна подякувала і своєму воїну – синовi Тарасу за виконання материного наказу – повернутися живим. Нині, в нелегкі часи для нашої країни організатори премії вважають, що лише жінка може зупинити непомірну агресію, зберегти мир і злагоду, забезпечити щасливе майбутнє нашим дітям.
Серед цьогорічних лауреатів жінки, які мають здобутки у різних сферах діяльності. Це і співачка Руслана Лижичко, і артистка Ольга Сумська, і сестри Тельнюк, і письменниця Оксана Забужко. Всього – майже 40 представниць прекрасної статі. Особливою премією «Я вільна» нагороджено Надію Савченко. Її отримали мама та сестра Надії.